O FIRMIE

 

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy ZAB-EL Instalacje. Firma zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne dla budynków nowo wybudowanych jak i wymianę instalacji elektrycznej w remontowanych obiektach.

Firma ZAB-EL wykonuje także :

  • instalacje domofonowe
  • instalacje telewizji kablowej oraz satelitarnej
  • instalacje telewizji przemysłowej oraz systemy monitoringu
  • instalacje alarmowe
  • instalacje telefoniczne
  • pomiary elektryczne
  • konserwację instalacji elektrycznych (współpraca z firmami zarządzającymi budynkami i wspólnotami mieszkaniowymi)

Pomiary elektryczne dokonujemy we wszystkich układach sieci: TN-C, TN-S, TN-C-S, TT, IT, w instalacjach jedno i trójfazowych do 1 kV. Z uwagi ma metodykę prac pomiarowych i konieczność wyłączenia spod napięcia badanych obwodów pomiarowych termin wykonania prac zostaje każdorazowo ustalony ze Zleceniodawcą w dogodnym okresie oraz porze dnia (również w godzinach nocnych, dni wolne od pracy) bez zakłócania przebiegu procesów produkcyjnych.

Wykonujemy pomiary odbiorcze i okresowe w instalacjach domowych, budynkach użyteczności publicznej, stacjach paliw, rozdzielnicach na halach produkcyjnych, placach budowy, zakładach pracy, warsztatach, budynkach biurowych, budynkach mieszkalnych.

Wykonywane przez nas instalacje elektryczne są zgodne z wymogami Unii Europejskiej zapewniających wysoki standard użytkowania jak i bezawaryjność. Jesteśmy gotowi do działania na każde żądanie Klienta. Dysponujemy sprawną obsługą serwisową, podejmujemy się kompleksowych realizacji prac elektro-montażowych w oparciu o najnowsze technologie.
Na wykonane prace udzielamy korzystnych gwarancji.


Za główny cel stawiamy satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów z jakości wykonywanych usług oraz konkurencyjnych cen.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne wykształcenie i uprawnienia co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac. Wszelkie usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych.

 

                                                             Zapraszamy do współpracy

Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver

Internetowa Baza Firm Busieness Navigator